Middagsljuset från Originalhome är 100 % naturligt och handtillverkat av certifierat vax från palmkärnor. Innehåller tio oparfymerade ljus förpackade i en presentförpackning. Varje ljus brinner i cirka 78 timmar.
2,12 kg
| Antal | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 170,00 | 162,00 | 154,00 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 2,12 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | INDONESIEN |
| Material | Palmkärnvax |
| Diameter | 2,2cm |
| Storlek | 20 x 2,2 cm |
| Förpackning | 6st |
| Bruttovikt | 5kg |
| Vikt | 4,75kg |
| Förpackning | 17x25x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159743194 |
| GPSR-Information | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |