| Material | PVC |
| Höjd | 0,2 cm |
| Bredd | 16,3 cm |
| Längd | 23,4 cm |
| Storlek | 16,3 cmx0,2 cmx23,4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 157/14.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 30 cmx40 cmx19 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI2793901 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |