Ladda din iPhone (12+) och Apple Watch samtidigt med Zens Pro 2, med Qi2-certifierad trådlös snabbladdning på upp till 15 W. Magnetisk justering säkerställer att din telefon snäpper fast säkert på plats för effektiv och tillförlitlig laddning varje gång, inklusive kompatibla Android-telefoner med ett magnetiskt fodral. Den integrerade Apple Watch-modulen gör att du kan strömförsörja båda enheterna samtidigt var du än är, oavsett om du är hemma, på kontoret eller på resande fot. Den är kompakt, USB-C-driven och resklar och passar perfekt för affärsresor, distansarbete eller daglig användning vid skrivbordet.
4,63 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 731,00 | 708,00 | 693,00 | 685,00 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtryck | 4,63 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | VIETNAM |
| Material | Aluminium |
| Storlek | 6,1 x 1,3 cm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 37x47x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159773870 |
| GPSR-Information | Zens High Tech Campus 84 5656 AG Eindhoven info@zens.tech |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |