Vackert designad mugg med fot. Tillverkad i porslin. Muggen finns i två olika storlekar.
| Variant | Antal |
|---|---|
| 220 ml | |
| 340 ml |
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 231,00 | 185,00 | 136,00 | 131,00 | 107,00 | 101,00 | 94,50 | 89,50 | 89,00 |
| Material | Benporslin |
| Höjd | 74 mm |
| Bredd | 81 mm |
| Diameter | 81 mm |
| Kapacitet | 220 ml |
| Storlek | 81 mmx74 mm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Kartongstorlek | 36 cmx48 cmx32 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |