Lyxigt paraply med två lager stormparaply av 190T polyester och 190T nylon i vindbrytande design med glasfiberram och skaft, handtag vadderat med mjukt skum och dubbelsidigt karborrefäste. I fodral.
| Material | Nylon 190T, Polyester 190T, Fiberoptik |
| Längd | 100 cm |
| Diameter | 132 cm |
| Vikt | 522 g |
| Volym | 1204260.4287 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |