Här finns ett brett sortiment med reklampennor som kan fås med tryck. Ett billigt sätt att profilera ditt företag på bästa möjliga sätt. tjo
Bambupenna som ersätter den traditionella blyertspennan. Den ser ut och skriver som en traditionell blyertspenna, och har även ett suddgummi. Denna penna har dock en grafitspets med en skrivlängd på upp till ca 20 000 meter. Spetsen behöver inte vässas och slits mycket långsamt, vilket gör att denna penna håller upp till 100 gånger längre än en traditionell penna. Levereras med suddgummi på toppen och en praktisk skyddskåpa.
| Material | Bambu |
| Längd | 17.5 cm |
| Diameter | 0.8 cm |
| Vikt | 7 g |
| Volym | 0.2681 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |