Här finns ett brett sortiment med reklampennor som kan fås med tryck. Ett billigt sätt att profilera ditt företag på bästa möjliga sätt. tjo
Kulspetspenna med pennkropp och klips tillverkade av återvunnen plast. Bläckfärg: Blå. Skrivlängd: 3000 meter. NIB-storlek: 1,00 mm. Tillverkad i Tyskland.
Kreativitet och modern design möts i dessa innovativa skrivinstrument, armbandsur och accessoarer för resor och arbete.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | TYSKLAND |
| Material | Återvunnen plast |
| Diameter | 1.05g |
| Storlek | 14,8 x Ø 1,05 cmcm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11.4kg |
| Förpackning | 36x36x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159665304 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 13098 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |