Här finns ett brett sortiment med reklampennor som kan fås med tryck. Ett billigt sätt att profilera ditt företag på bästa möjliga sätt. tjo
Blått skrivande kulspetspenna med skaft av 100% återvunnet aluminium. Har ett halkfritt grepp med subtila präglade prickar, som stilfullt återkommer på tryckknappen. Avslutad med silverfärgade högblanka detaljer och en metallklämma. RCS-certifierad.Genom att använda återvunnet aluminium används färre nya råvaror vid tillverkningen av denna produkt. Resultatet är lägre energiförbrukning och mindre användning av vatten.
| Material | ABS, Återvunnet aluminium |
| Längd | 14 cm |
| Diameter | 1.4 cm |
| Vikt | 16 g |
| Volym | 1.4368 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |