Här finns ett brett sortiment med reklampennor som kan fås med tryck. Ett billigt sätt att profilera ditt företag på bästa möjliga sätt. tjo
Kulspetspenna med blått bläck, genomskinlig färgad hylsa, halkfritt gummigrepp, metallklämma och svarta accenter. RCS-certifierad. Totalt återvunnet material: 70%.
| Material | PP, ABS, Järn, Återvunnet ABS |
| Längd | 14 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vikt | 11 g |
| Volym | 1.7255 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |