Dubbelväggig termosflaska av märket Hydro Flask. Flaskan är tillverkad av högkvalitativt rostfritt stål och har en snygg pulverlackering. Försedd med en skruvkork i plast med bärring. Den unika TempShield® dubbelväggiga vakuumisoleringen håller kalla drycker kalla i upp till 24 timmar och varma drycker varma i upp till 12 timmar. Läckagefri. Tåler oppvaskmaskin. För att bevara trycket rekommenderas handdisk. Den slanka designen passar i de flesta mugghållare. Designad för daglig användning och lätt att ta med sig. Perfekt för gymmet, jobbet eller skolan. Kapacitet 710 ml.
| Antal | 1 | 24 | 120 | 600 | 1200 | 2400 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 788,00 | 733,00 | 679,00 | 652,00 | 624,00 | 597,00 |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 28 cm |
| Diameter | 7.3 cm |
| Vikt | 380 g |
| Volym | 1322.5822 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |